Velká letní Kliklap soutěž o proplacení objednávky je tady! Vyhrávají 3 z vás!

Retro vzhled, moderní funkce: nové typy zásuvek kliklap

Zásuvky kliklap si sice zakládají na designu odkazujícím k dobám dávno minulým, ale svými funkcemi plně korespondují se současnými potřebami. A tak se sortiment značky rozrostl o trojici moderních a chytrých zásuvek, které vašemu interiéru dodají originální vzhled a vám usnadní každodenní fungování.

Novinka: moderní zásuvky s praktickými funkcemi

Když pomineme velké spotřebiče, nabíjení nejrůznějších přístrojů, od notebooků přes mobilní telefony až po sluchátka, je možná tím nejčastějším důvodem využití zásuvek. A stále více se tak setkáváme s USB zásuvkami, které jsou nejen praktické, ale také velmi rychlé. A najdete je nově i v sortimentu kliklap, konkrétně variantu s výstupem USB A a USB C v jednom.

 

Druhou novinkou jsou datové zásuvky, díky kterým snadno svůj počítač, televizi případně jiné zařízení propojíte s datovou sítí prostřednictvím kabelu CAT.5.

 

Třetím přírůstkem do sortimentu je zásuvka účastnická. Pokud tápete, co si pod tímto termínem představit, jde o zásuvku, která slouží k rozdělení signálu pro televizi a rádio. Jestliže naopak patříte k těm zkušenějším, nejspíš pro vás bude důležitá informace, že je k dostání v koncové i průběžné variantě.

Barvy, které rozzáří váš interiér

Praktické funkce ale nejsou tím jediným, čím si vás novinky kliklap získají. Podstatnou roli totiž samozřejmě hraje ikonický design a také barvy. Nové typy zásuvek si pořídíte ve stejných odstínech jako klasické zásuvky a vypínače z nabídky a svůj domov tak můžete dokonale sladit. Rozhodnout se můžete pro bílou klasiku, černou barvu vhodnou třeba do industriálních interiérů, jemnou bledě modrou, hnědou v rustikálním duchu, nevšední kachlově zelenou nebo moderní šedou či antracitovou. Už víte, jaká barva je „ta vaše”?