Sleva 5 % stále pokračuje, až do konce května. Kód: APRÍL24

Nebojte se barevných vypínačů a zásuvek! Jak je zakomponovat do interiéru?

Kompozice

Bílá je sice klasika, kterou rozhodně nic nezkazíte a zapadne kamkoliv, ale současné trendy přejí i výraznějším barvám. A to nejen na stěnách či nábytku, ale i co se týče vypínačů a zásuvek. Zkuste se při výběru trochu odvázat a dejte barvám šanci! Poradíme vám, kam se která bude hodit.

Černá jako hit poslední doby

Pokud se necítíte na příliš velké experimenty, ale zároveň nechcete bílé zásuvky a vypínače, řešením může být jejich černé provedení. Skvěle zapadne do moderně, minimalisticky a industriálně laděných interiérů a nespornou výhodou je, že si rozumí s téměř každou další barvou. Ať už jsou zdi v místnosti bílé, šedé nebo barevné, černým zásuvkám to na nich bude slušet. Stejně tak se černá hodí k většině materiálů, takže zbytek místnosti může být zařízený v mramoru, kůži nebo plný skleněných doplňků.

Modrá je dobrá

V nabídce vypínačů a zásuvek kliklap objevíte i originální světle modrou variantu. Ta bude skvělou volbou, pokud nechcete tuto nezbytnou výbavu místností skrývat, a naopak z ní toužíte udělat hvězdu celého interiéru. Vyjímat se bude na klasické bílé zdi i na barevných tapetách, které kombinací barev budou právě s pastelově modrou ladit. Zapadne do retro kuchyní i koupelen, hodit se ale bude i do moderních dětských pokojů a ložnic.

Hnědá (nejen) na chalupu

Zásuvky a vypínače v hnědém odstínu budou trefou do černého, pokud máte interiér zařízený kompletně v retro stylu. Ideálně tak doladí třeba chaty a chalupy. Stejně tak ale dokáže tento odstín vykouzlit dojem elegance a zapadne do kanceláří nebo obývacích místností vybavených koženými křesly a tmavými zdmi.

Bílá jako sázka na jistotu

Stále jsme vás k barvám nepřesvědčili a raději se budete držet při zemi? Bílé zásuvky a vypínače mají výhodu v nadčasovosti a naprosté univerzálnosti. Díky retro provedení, které nabízí kliklap, ale nikdy nebudou zavánět nudou a dokáží interiér příjemně osvěžit.