Sleva 5 % stále pokračuje, až do konce května. Kód: APRÍL24

Výhody USB zásuvek aneb proč nad nimi uvažovat?

Jaká zařízení doma nabíjíte nejčastěji? Vsadíme se, že mobilní telefon či tablet bude na předních příčkách u drtivé většiny z vás. Proč jim tedy nevyhradit rovnou „vlastní” USB zásuvku? Přinese vám to více výhod, než by se mohlo zdát.

1)  Rychlejší nabíjení

Možná si říkáte, že skrz USB si můžete svůj telefon dobíjet i přes notebook. Ale pokud jste to někdy zkoušeli, nejspíš víte, jak dlouho všechno trvá. A o praktičnosti tohoto způsobu nemluvě. USB zásuvky oproti tomu mnohdy pracují ještě rychleji než ty klasické! A váš telefon tak bude připravený k používání během několika minut.

2)  Snadno zapadnou do interiéru

Máte interiér laděný do vintage stylu nebo měníte zásuvky na chalupě? Pak máte možná pochyby, zda vám moderní USB zásuvka vůbec do interiéru zapadne. Stačí vědět, kde hledat. Kliklap nabízí tento typ zásuvek v oblíbeném retro provedení s kulatým tvarem a lesklým povrchem, a to v mnoha barevných variantách, od klasické bílé přes blankytně modrou nebo kachlově zelenou až po antracitovou či černou. 

3)  Jsou cenově dostupné

Možná i vás dostihnul mýtus ohledně vysoké ceny USB zásuvek. Bezpochyby najdete i kousky s cenovkami sahajícími vysoko nad tisíc korun, ale rozhodně to není pravidlem. V nabídce kliklap najdete USB zásuvky, jejichž cena se od běžných zásuvek nijak výrazně neliší.

4)  Pryč s adaptéry

Kdo z vás při cestách do zahraničí nikdy nenarazil na problém s rozdílnými konektory? I to je velká výhoda USB zásuvek, byť ji neoceníte přímo u vás doma. Ale pokud se tento trend bude rozrůstat, budeme snad moci v budoucnu „zahodit” nejrůznější adaptéry, které nám doma jen zabírají místo. 

5)  Přináší praktičnost

A v neposlední řadě zmiňme snad to nejdůležitější –⁠ uživatelský komfort. USB zásuvky kliklap umožňují nabíjení USB-A i USB-C kabelů současně, takže je můžete využít na maximum.