Sleva 5 % stále pokračuje, až do konce května. Kód: APRÍL24

Seznamte se s kliklap – retro vypínači pro každého

Sestava 1

Také jste při rekonstrukci svého bytu či chalupy pokukovali po populárních vypínačích v retro stylu, ale při pohledu na jejich cenu jste si raději nechali zajít chuť? Podobné pocity zažili i brněnští podnikatelé Michal Rampl a Tomáš Ráček. Nechtěli se ale snu o těchto designových vypínačích vzdát, a tak přišli s jednoduchým řešením – začali vyrábět své vlastní. Takové, které jsou dostupné naprosto každému.

Síla jednoduchosti

Proč dělat věci složitě, když to není nutné? To je jedna ze základních tezí, které se oba podnikatelé při vývoji kliklap vypínačů drželi. A přišli na to, že je mohou vyrobit přímo v České republice, ve vysoké kvalitě, s vysokým uživatelským komfortem, za příznivou cenu, a navíc v neomezené škále odstínů a umožnit tak řadě zákazníků splnit si sen o bydlení přesně podle jejich představ.

Kouzlo moderních technologií

Říkáte si, jak je to všechno možné? Roli hraje hned několik faktorů. Jedním z nich je použitý materiál – plast, který je levnější, a navíc umožňuje vytvoření nespočtu barevných provedení. Přitom ale není nutné dělat kompromisy ohledně kvality nebo designu. K výrobě vypínačů kliklap totiž tvůrci využívají moderní technologii vstřikolisu, která materiálu propůjčuje lesk a dodává mu hloubku. Výsledný produkt se díky tomu také vyrábí rychleji, jednodušeji a je dokonce lehčí a pevnější. Zároveň je maximálně bezpečný i při extrémních situacích.

Klikat a klapat může každý

Ať už si chcete retro vypínači kliklap dovést k dokonalosti svou novostavbu, nebo toužíte po zútulnění vlastního bytu, dveře máte otevřené. Vypínače i zásuvky jsou k dostání v několika barevných variantách a především za cenu, která nijak výrazně nezasáhne do vašeho rodinného rozpočtu.

Tak si udělejte radost!