Sleva 5 % stále pokračuje, až do konce května. Kód: APRÍL24

Kliklap hlásí novinky: zásuvky a vypínače v nových barvách

Poznávacím znamením zásuvek a vypínačů Kliklap není jen retro kulatý tvar, ale také více i méně tradiční barvy. K bílé, černé, blankytně modré a kaštanově hnědé nyní přibývají další odstíny, které korespondují se současnými trendy v interiérovém designu a zapadnou do domácností v mnoha různých stylech. Jaké to jsou?

Nové barvy zásuvek a vypínačů kliklap

Trojice nových tónů zásuvek a vypínačů kliklap se nese v do značné míry univerzálním duchu, přesto se však může stát dominantním prvkem, který přitáhne pozornost. Poradíme, kam se která barva bude hodit.

 

  • Antracitová

Ani černá, ani šedá, to je antracitová barva, které se někdy říká také uhlová. Aktuálně je její popularita v interiérovém designu velmi vysoko a rozumět si bude s industriálním, minimalistickým i rustikálním stylem. Antracitová se hodí k velké většině ostatních odstínů, od bílé přes zelenou a modrou až po černou. Krásně vynikne po boku béžových tónů.

 

  • Šedá

Pokud jsme u antracitové hovořili o tom, že se dá kombinovat s většinou ostatních barev, pro šedou to platí dvojnásob. Slušet jí to bude vedle neutrálních, pastelových i teplých barev, ale stejně tak může doplnit křiklavé tóny, které dokáže tlumit. Šedé zásuvky a vypínače se budou hodit do bytů zařízených ve skandinávském, minimalistickém i industriálním duchu. 

 

  • Kachlově zelená

Pokud jste fanoušky nevšednosti, nepřehlédněte zásuvky a vypínače v kachlově zeleném odstínu. Dokáží dostatečně upoutat pozornost, proto jim bude svědčit kombinace s neutrálními barvami. Skvělou volbou budou do domácností v retro, rustikálním nebo i industriálním stylu.

Proč zvolit zásuvky a vypínače kliklap?

Značka kliklap baví v mnoha ohledech. Vedle barev zásuvek a vypínačů je to i jejich dostupnost. Ačkoliv mohou připomínat porcelánové alternativy, jsou vyrobené z plastu za pomoci moderní technologie, která jim dodává hloubku. Seženete je tak za výrazně příznivější ceny. A to samozřejmě při zachování vysoké kvality, funkčnosti a bezpečnosti.